BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Matos Zoltán lehet a MEH elnöke

2009. augusztus 30. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Matos Zoltán, az E.On Hungária nemrég távozott igazgatósági tagja a legesélyesebb a Magyar Energia Hivatal szeptember 1-jétől megüresedő elnöki posztjára - írta a szombati Népszabadság. A szakembert energiaipari körökben már az elnöki poszt meghirdetésekor Bajnai Gordon miniszterelnök titkos favoritjaként emlegették - olvasható a cikkben. Matost jó cégirányítási szakembernek tartják, ugyanakkor már most támadások érik az E.Onnál márciusig betöltött pozíciója miatt. Ha elnökként az E.Onnak kedvező döntést hoz, akkor az ott betöltött posztját, ha negatívat, akkor az onnan való távozását hánytorgathatják fel.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet