BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közös kollektív szerződés a gázszolgáltatóknál

2006. október 9. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Hétfőn hat gázszolgáltató cég és az ezeknél működő reprezentatív szakszervezetek képviselői közös kollektív szerződést írtak alá. A megállapodásban munkaadóként részt vesz a Dél-alföldi, az Észak-dunántúli, a Tiszántúli, a Közép-dunántúli és a Dél-dunántúli Gázszolgáltató Zrt., valamint a Fővárosi Gázművek Zrt. A szakszervezeti oldalon a Vegyipari és Más Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége, illetve a Mol Bányász Szakszervezet képviselteti magát. A minimumkövetelmények körébe tartozik például, hogy évi 85 ezer forint béren kívüli juttatás jár valamennyi alkalmazottnak – ismerteti az MTI-Eco.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet