BUX 139388.53 1,28 %
OTP 44890 2,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zárolták a minisztériumi kifizetéseket

2002. május 29. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az új kormány néhány napra felfüggesztette a minisztériumokban a kifizetéseket az elmúlt hetek költekezése miatt - jelentette be Gál J. Zoltán kormányszóvivő. A száznapos program megvalósítását az MSZP-SZDSZ koalíciós kormány először a 19 ezer forintos egyszeri nyugdíjkiegészítés folyósításával, a pedagógusbérek 50 százalékos és a hallgatói ösztöndíjak 30 százalékos emelésével kezdi meg. A kormányszóvivő hangsúlyozta, hogy az új kormány átvizsgálja az Országimázs Központ és a Miniszterelnöki Hivatal gazdálkodását is. Az első, pénteki kormányülés témája lesz a főtisztviselőkről szóló törvény módosítása is - tette hozzá Gál.
(NAPI)

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet