A Mol Rt. bejelentette, hogy nem várható jelentős benzináremelés, mert a nemzetközi piacok rövid ideig tartó drágulással vészelték át az eseményeket. A társaság legkorábban hétfőn dönt az árakról. A Mol stratégiai és üzleti tartalékai megfelelő szinten vannak, az utánpótlásban nincs fennakadás.
