BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mi lesz a benzinárral?

2001. szeptember 12. szerda, 15:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol Rt. bejelentette, hogy nem várható jelentős benzináremelés, mert a nemzetközi piacok rövid ideig tartó drágulással vészelték át az eseményeket. A társaság legkorábban hétfőn dönt az árakról. A Mol stratégiai és üzleti tartalékai megfelelő szinten vannak, az utánpótlásban nincs fennakadás.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet