A kormány keddi ülésén megvitatja a távközlésről és frekvenciagazdálkodásról szóló törvény módosítására irányuló előterjesztést, amelynek célja, hogy az Antenna Hungária Rt. privatizációjának soron következő lépéseként az év végéig a tőkepiacon értékesítsék a cég 50 százalék plusz egy szavazaton felüli részét. Navracsics Tibor, a Miniszterelnöki Hivatal főosztályvezetője hétfőn az MTI-nek elmondta, hogy a kabinet napirendjén szerepel a mezőgazdasági üzletrészről szóló törvényjavaslathoz benyújtott módosító indítványok áttekintése is.
