BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Parragh László az MKIK új elnöke

2000. október 30. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Parragh Lászlót választotta elnökének. Az eddigi elnök, Tolnay Lajos vetélytársaként induló Parragh a szavazatok 67,1 százalékát kapta meg szemben - áll az MTI jelentésében. Az általános alelnök Vereczkey Zoltán lett. A kelet-magyarországi régió ügyeiben illetékes alelnöknek Szeri Istvánt, a nyugat-magyarországi régió alelnökének Varga Józsefet, a kézművesek alelnökének Juhász Józsefet választották meg. Megválasztását követően Parragh László elmondta, hogy a jelenlegi kamarai tagság létszámát tovább lehet növelni. Az új elnök arra törekszik, hogy aki bizalmat szavazott a kamarának, az később se hagyja ott a szervezetet. Parragh rövid távú programjában elmondta, hogy fel kell építeni az új kamarai struktúrát, és meg kell határozni a kamara stratégiáját.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet