A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Parragh Lászlót választotta elnökének. Az eddigi elnök, Tolnay Lajos vetélytársaként induló Parragh a szavazatok 67,1 százalékát kapta meg szemben - áll az MTI jelentésében. Az általános alelnök Vereczkey Zoltán lett. A kelet-magyarországi régió ügyeiben illetékes alelnöknek Szeri Istvánt, a nyugat-magyarországi régió alelnökének Varga Józsefet, a kézművesek alelnökének Juhász Józsefet választották meg. Megválasztását követően Parragh László elmondta, hogy a jelenlegi kamarai tagság létszámát tovább lehet növelni. Az új elnök arra törekszik, hogy aki bizalmat szavazott a kamarának, az később se hagyja ott a szervezetet. Parragh rövid távú programjában elmondta, hogy fel kell építeni az új kamarai struktúrát, és meg kell határozni a kamara stratégiáját.
