A következő másfél évben mintegy 2,5 milliárd forintot fordíthat az Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatala a bíróságok elavult informatikai helyzetének fejlesztésére. Csak a szinten tartáshoz évente azonban mintegy 3 milliárd forintra lenne szükség - mondta Horváth János, a hivatal informatikai főosztályának vezetője szerdán egy sajtóbeszélgetésen.
