BUX 138843.55 0,89 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

E-Star: meghosszabbítva a fizetési moratórium

2013. június 24. hétfő, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A pénteki újabb csődegyezségi tárgyaláson a hitelezők több mint kétharmada hozzájárult, hogy a fizetési moratóriumot 365 napra meghosszabbítsák − jelentette be az E-Star Alternatív Nyrt. A lépés célja, hogy a csődegyezségi megállapodást jóváhagyó bírósági végzés jogerőre emelkedéséig biztosítva legyen a cég számára a moratórium. A közlemény szerint a jelen lévő hitelezők csaknem egyhangú többséggel szavazták meg a javaslatot, ez az összes hitelező 80,49 százalékát jelentette.

Beke Károly
Beke Károly

Ez is érdekelhet