Eredménytartalékba helyezi 2012-es mérleg szerinti eredményét a Központi Elszámolóház és Értéktár (Keler) Zrt. − döntöttek a társaság tulajdonosai, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) és a Budapesti Értéktőzsde (BÉT). A társaság beszámolóját 135,26 milliárd forint mérlegfőösszeggel, 2,75 milliárd forintos adózás előtti és 2,03 milliárd forint összegű adózás utáni nyereséggel hagyták jóvá. Dudás György vezérigazgató közölte, a közeljövő legnagyobb beruházása a számlavezető rendszerek cseréje lesz, utána pedig a régiós piacok irányába kívánnak terjeszkedni. A többségi tulajdonos MNB az igazgatóságból visszahívta Kóczán Gergelyt és helyére Vonnák Balázst, az MNB pénzügyi rendszer elemzése igazgatóságának vezetőjét delegálta.
