BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Keler

2013. május 16. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Eredménytartalékba helyezi 2012-es mérleg szerinti eredményét a Központi Elszámolóház és Értéktár (Keler) Zrt. − döntöttek a társaság tulajdonosai, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) és a Budapesti Értéktőzsde (BÉT). A társaság beszámolóját 135,26 milliárd forint mérlegfőösszeggel, 2,75 milliárd forintos adózás előtti és 2,03 milliárd forint összegű adózás utáni nyereséggel hagyták jóvá. Dudás György vezérigazgató közölte, a közeljövő legnagyobb beruházása a számlavezető rendszerek cseréje lesz, utána pedig a régiós piacok irányába kívánnak terjeszkedni. A többségi tulajdonos MNB az igazgatóságból visszahívta Kóczán Gergelyt és helyére Vonnák Balázst, az MNB pénzügyi rendszer elemzése igazgatóságának vezetőjét delegálta.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet