Várhatóan 2013. május 7-én átadják a Miskolci geotermikus projekt első szakaszát, amely Miskolcon az Avas lakótelepet látja el geotermikus hővel − közölte a PannErgy Nyilvánosan Működő Részvénytársaság. A PannErgy és a Miskolci Hőszolgáltató közös leányvállalata, a Miskolci Geotermia Zrt. 2009-ben kezdte el a Miskolci geotermikus projekt megvalósítását. A PannErgy egyik leginkább várt beruházását már az elmúlt télen üzembe akarták helyezni, de a projekt folyamatosan csúszott. Az átadás híre kedvező, bár jelentősebb bevételt majd csak a téli szezonban hoz a társaságnak.
