Az E-Star 3,77 millió euró árbevétel mellett 1,25 millió euró bruttó fedezetet könyvelhetett el novemberben, miközben a készpénzállomány az egy hónappal korábbi 6,9 millióról − feltehetően a kötvény-visszavásárlások és hiteltörlesztések miatt − 2,6 millió euróra csökkent. Az EBITDA 569 ezer euró volt novemberben, ami jelentős visszaesés az októberi 1,64 millió euróhoz képest. Az eredményromlás a változásoknak tudható be: a cég közös megegyezéssel megvált Fejér, Veszprém megyei és sárospataki projektjeitől, valamint a győri ipari park területén szolgáltatásokat nyújtó RESZ-projekttől is. A cégcsoport magyarországi tevékenységi portfóliója ezzel jelentősen egyszerűsödött, hiszen már nem végez sem távhőszolgáltatást, sem ipari fogyasztók részére átfogó energetikai és közüzemi szolgáltatást.
A november havi magyarországi eredményszámokon ez meg is látszik. A megmaradó portfólió csupán 315 ezer euró bevételt hozott, amiből 212 ezer euró EBITDA keletkezett, ha azonban levonjuk a 127 ezres mínuszt, amit a cég központja termelt, akkor a magyar tevékenység alig hozott valamit. Lengyelországban viszont már látszott az eredményben a novemberben már általános hideg időjárás; a 3,2 milliós lengyel árbevételből ugyanis novemberben 415 ezer euró EBITDA maradt meg. Romániában a cég bezárta zilahi és marosvásárhelyi projektjeit a veszteségek elkerülése érdekében, így a novemberi eredményszámaiban már csak a gyergyószentmiklósi távhőprojekt szerepel, ami minimális, 69 ezer eurós EBIDTA-t hozott.
