BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megveszik a lejárt kötvényeket is

2012. október 26. péntek, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

megVeszik a lejárt kötvényeket is
Október 24-ig nem vásárolta maradéktalanul vissza az E-Star a 2012/A kötvénysorozatba tartozó valamennyi kötvényét − jelentette be hivatalosan is a társaság. A kötvénysorozatba tartozó, vissza nem vásárolt kötvényekkel kapcsolatos fizetési kötelezettségének így nem tudott eleget tenni. (Ez a névértéken 1,4 milliárd forintot érő kötvények mintegy felét érinti.) Ugyanakkor az E-Star az elkövetkező időszakban befolyó bevételek szabadon felhasználható részéből továbbra is vásárolja majd a kötvényeket, előtérbe helyezve a most lejárt sorozatot. Az árfolyam továbbra is a névérték 35 százaléka.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet