megVeszik a lejárt kötvényeket is
Október 24-ig nem vásárolta maradéktalanul vissza az E-Star a 2012/A kötvénysorozatba tartozó valamennyi kötvényét − jelentette be hivatalosan is a társaság. A kötvénysorozatba tartozó, vissza nem vásárolt kötvényekkel kapcsolatos fizetési kötelezettségének így nem tudott eleget tenni. (Ez a névértéken 1,4 milliárd forintot érő kötvények mintegy felét érinti.) Ugyanakkor az E-Star az elkövetkező időszakban befolyó bevételek szabadon felhasználható részéből továbbra is vásárolja majd a kötvényeket, előtérbe helyezve a most lejárt sorozatot. Az árfolyam továbbra is a névérték 35 százaléka.
