A Servertech kitárazása után (Napi Gazdaság, 2011. december 2.) fény derült az eladott Hun Mining-pakett egy részét megvásárló befektető kilétére. A társaság bejelentése szerint ugyanis 16,15 millió darabot vett a Hun Ásványfeldolgozó Kft., amivel 37,43 százalékos befolyásra tett volna szert, amennyiben nem a BÉT-re be nem vezetett, tavalyi tőkeemelésből származó papírokról lenne szó. A Hun Ásványfeldolgozót a tárolt cégkivonat alapján november 14-én jegyezték be, ötszázezer forintos jegyzett tőkével.
