BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megvan az új Hun Mining-nagytulajdonos

2011. december 5. hétfő, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Servertech kitárazása után (Napi Gazdaság, 2011. december 2.) fény derült az eladott Hun Mining-pakett egy részét megvásárló befektető kilétére. A társaság bejelentése szerint ugyanis 16,15 millió darabot vett a Hun Ásványfeldolgozó Kft., amivel 37,43 százalékos befolyásra tett volna szert, amennyiben nem a BÉT-re be nem vezetett, tavalyi tőkeemelésből származó papírokról lenne szó. A Hun Ásványfeldolgozót a tárolt cégkivonat alapján november 14-én jegyezték be, ötszázezer forintos jegyzett tőkével.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet