Megállt a forint gyengülése a svájci frankkal szemben, míg az euróval és a dollárral szemben erősödött. A dollár napi mélypontjára futott az euróval szemben, miután Ben Bernanke, a Fed elnöke kijelentette: a jegybank kész további monetáris lazításra, amennyiben a gazdaság tovább gyengül és az infláció is tovább csökken. Az euró/dollár árfolyam ezután egészen 1,4117-ig emelkedett, de a zöldhasú rekordszintre, 0,8194-ig süllyedt a svájci frankkal szemben is. Az eurónak segített még a Fitch pozitív nyilatkozata a mostanában célkeresztbe került Olaszországgal kapcsolatban, miszerint az ország megúszhatja a leminősítést, amennyiben a kormány tartja a fiskális célkitűzéseket és a kamatfelárak nem szabadulnak el. Az euró késő délután 268,10 forintot ért, a dollárt 188,98 forinton jegyezték, 1,4167 dolláros euróárfolyam mellett. A svájci frankért 230,50 forintot kértek, a keresztárfolyam napközben 229−232 forint közötti sávban mozgott. Az állampapírok másodpiacán a rövid oldalon a 12 hónapos diszkontkincstárjegyek hozama 3 bázisponttal csökkent, a hosszú oldalon a hároméves papíroké 2 bázisponttal nőtt, a 15 éveseké egy bázisponttal mérséklődött, míg a többi stagnált. A referenciaátlag 5,80 és 7,39 százalék között szóródik.
