A horvát tőkepiaci felügyelet (HANFA) újabb egy héttel, május 13-ig meghosszabbította az INA-részvények kereskedésének felfüggesztését − közölte honlapján a felügyelet és a zágrábi tőzsde. A felügyeleti indoklás szerint a befektetők védelme és az átlátható kereskedés biztosítása érdekében kért információkat nem kapta meg a hivatal, ezért van továbbra is szükség a felfüggesztésre − írta az MTI. A HANFA először március 28-án függesztette fel egy hétre a részvények kereskedését, majd ezt április 8-ig meghosszabbította. Az újraindult kereskedést április 28-án állította le a felügyelet, azóta fel van függesztve a papír, amely legutoljára 4200 kunán zárt.
