BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megbüntették a TVNetwork vezetőit

2011. március 30. szerda, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A PSZÁF 500-500 ezer forintra büntetett három TVNetwork-vezetőt, amiért a törvény által tiltott időszakban, "a tárgyévi mérleg fordulónapjától az éves jelentés 56. § szerinti közzétételéig terjedő időszakban" kötöttek üzleteket a saját cégük részvényeire. Nemes Attila, Gonda Zoltán és Fébert Richárd összesen 479 900 darab részvénnyel üzleteltek, 290 és 300 forintos árfolyamokon, ennek egy kis részét vásárolták, nagyobb részét eladták, a büntetés tehát csak töredéke az elért bevételnek. A PSZÁF nem kapkodott túlságosan, az esetek ugyanis még 2010. január elején és februárban történtek.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet