Marosffy László, az Egis gazdasági igazgatója január végével nyugállományba vonul és ezzel összefüggésben lemond igazgatósági tagságáról. Az Egis igazgatósága javaslatot tett arra, hogy a január 26-án tartandó közgyűlés Poroszlai Csabát, a cég stratégiai kontrollingvezetőjét a testületbe válassza - jelentették be. Hodász István vezérigazgató pedig február elsejével Poroszlai Csabát nevezi ki gazdasági igazgatóvá. Marosffy László 1981 óta volt a társaság gazdasági igazgatója, közreműködött a cég privatizációjában és tőzsdei bevezetésében is.
