BUX 138976.86 0,98 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pert nyert a Mol a Szurgut ellen

2010. november 18. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Fővárosi Ítélőtábla jogerős határozatával helybenhagyta a Fővárosi Bíróságnak az OJSC Surgutneftegas keresetét elutasító ítéletét - jelentette be a Mol a BÉT honlapján. A Szurgutnyeftyegaz 2009-ben kérte azon határozat hatályon kívül helyezését, amellyel a Mol igazgatósága elutasította az orosz társaság részvénykönyvi bejegyzését. A Szurgutnyeftyegaz az igazgatósági döntés következtében azóta sem tudott egyetlen részvényével sem szavazni a Mol közgyűlésein, noha azóta már volt közgyűlés, ahova megfigyelőként bejuthatott.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet