Összesen 1,8 millió euró árbevételt ért el a Graphisoft Park az első negyedévben, ami 15 százalékkal volt magasabb az egy évvel korábbi adatnál - tette közzé a társaság hétfő este a BÉT honlapján. A működési költségek ugyanakkor majdnem 29 százalékkal, míg az amortizáció 44 százalékkal növekedett, így az üzemi eredmény az egy évvel korábbi 851 ezer euróról 749 ezerre csökkent. Mivel azonban az árfolyam-különbözet a tavalyi 1 millió eurós veszteség helyett 22 ezer euró nyereségre változott, így egyebek mellett ennek is betudhatóan az adózott eredmény 730 ezer euró veszteségről 121 ezer euró nyereségre növekedett.
