Többször fordult napon belül a magyar részvénypiac, így elég nehéz volt kereskedniük azoknak, akik napon belül is üzletelnek.
Az elmúlt napok jelentős emelkedése után korrekciós hangulatban indult a kereskedés, ennek hatására délelőtt 15 700 pont közelében is megfordult a BUX. A JP Morgan kora délutáni jó gyorsjelentésének a hatására azonban szinte azonnal előző napi záróértékének közelébe,
15 947 pontig rántották fel az indexet. A várakozásoknál jobb amerikai munkaerő-piaci adat után pedig már pluszba is felhúzták a BUX-ot, amely a napi csúcsát 16 101 ponton érte el. Négykor viszont egy kedvezőtlen ipari index hatására esni kezdtek a külföldi tőzsdék, ami a mélybe rántotta a BUX-ot is. A vezető index végül 0,4 százalékos mínuszban, 15 873 ponton fejezte be a kereskedést. Ugyanezt az utat járta be szinte az összes vezető részvény, azonban a Mol azzal lógott ki a sorból, hogy a nap végi esést már nem utánozta. Így 1,2 százalékos pluszban, 12 850 forinton fejezte be a kereskedést. A szerdán legjobban teljesítő Richter sokáig csütörtökön is a legstabilabb papírnak számított. Napközben 37 150 forinton is járt, a nap végi esésből azonban alaposan kivette a részét. A gyógyszercég végül 36 300 forinton, 1,2 százalékos mínuszban fejezte be a napot.
A Magyar Telekom 1,2 százalékkal esett annak ellenére, hogy a papír esetében a csökkenő hozamok pluszlöketet adhattak napközben. A délután még 631 forinton is megforduló Telekomot végül a záró szakaszban kötötték le 620 forintra. Az OTP, amely délelőtt még 3370 forinton is járt, a JP Morgan jelentés hatására 3440 forintig ugrott vissza. Innen 3499 forintig is felrángatták a részvényt, a nap végi esésben azonban 3420 forintig verték le az árfolyamot, ami 0,8 százalékos mínuszt jelentett.
