BUX 138988.03 0,99 %
OTP 44580 1,36 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint lesz Zwack-osztalék

2009. június 30. kedd, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Zwack részvényesei jóváhagyták a társaság igazgatósága által előterjesztett osztalékfizetési javaslatot a cég keddi közgyűlésén. Eszerint az adózott eredményből 2,874 milliárd forintot, valamint az eredménytartalékból 1,806 milliárd forintot fizetnek ki a részvényeseknek. Ebből 2,645 milliárd forintot már év közben kifizetett a cég. Az osztalékfizetés 2009. augusztus 31-én kezdődik.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet