A Zwack részvényesei jóváhagyták a társaság igazgatósága által előterjesztett osztalékfizetési javaslatot a cég keddi közgyűlésén. Eszerint az adózott eredményből 2,874 milliárd forintot, valamint az eredménytartalékból 1,806 milliárd forintot fizetnek ki a részvényeseknek. Ebből 2,645 milliárd forintot már év közben kifizetett a cég. Az osztalékfizetés 2009. augusztus 31-én kezdődik.
