Figyelmeztette a Humetet a BÉT vezérigazgatója, hogy a jövőben fokozottabban ügyeljen a szabályok betartására. A BÉT honlapján megjelent indoklás a szerint a Humet az első negyedéves gyorsjelentési szezonban késve ismertette az első háromhavi tevékenységének eredményét. Ezt ugyanis 2009. május 19-ig meg kellett volna tennie, a közzétételre azonban csak június 2-án került sor. Ráadásul a Humet ezzel megszegte azt az előírást is, amely szerint nem biztosította az időközi vezetőségi beszámolójának a kereskedés szempontjából fontos időszakon kívüli (reggel 7 óra előtti vagy délután 16.45 utáni) megjelenését. A szabályszegésről a Humet nem adott hitelt érdemlő magyarázatot a tőzsdének - olvasható az indoklásban. A döntés ellen a társaság még fellebbezhet.
