Az econet.hu bejelentette, hogy a kizárólagos tulajdonában lévő Est Media Group a gazdasági válságnak a reklámpiacon is érezhető hatásai miatt április végétől szünetelteti az Est.tv Magazin nevű ingyenes heti televíziós programmagazin kiadását. Ingyenes kiadványként ugyanis a magazin "reklámfüggősége" igen nagy. A heti 150 000 példányban nyomtatott termék szüneteltetése jelentős költségmegtakarítást tesz lehetővé, ezáltal a már ismert és a válság ellenére is jól működő médiatermékekre még több erőforrást tudnak allokálni.
