A Fidesz tegnap közleményben reagált a Budapesti Értéktőzsde hétfői közgyűlésére. Az ellenzéki politikai párt szerencsésnek tartja, hogy a közgyűlésen olyan döntések születtek, amelyek - mint fogalmaz - segítik a BÉT jövőbeli önálló, független működését és a regionális terjeszkedés megvalósítását. A Fidesz-MPSZ alelnöke, Varga Mihály tegnap reggel Szalay-Berzeviczy Attilával folytatott megbeszélést. A párt elégedettsége alighanem a személyi felállás változatlanságának, vagyis az osztrák hatalomátvétel elmaradásának szól, a regionális terjeszkedésről ugyanis vajmi kevés szó esett a közgyűlésen.
