BUX 139021.14 1,01 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT-közgyűlés: a Fidesz elégedett

2008. április 1. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Fidesz tegnap közleményben reagált a Budapesti Értéktőzsde hétfői közgyűlésére. Az ellenzéki politikai párt szerencsésnek tartja, hogy a közgyűlésen olyan döntések születtek, amelyek - mint fogalmaz - segítik a BÉT jövőbeli önálló, független működését és a regionális terjeszkedés megvalósítását. A Fidesz-MPSZ alelnöke, Varga Mihály tegnap reggel Szalay-Berzeviczy Attilával folytatott megbeszélést. A párt elégedettsége alighanem a személyi felállás változatlanságának, vagyis az osztrák hatalomátvétel elmaradásának szól, a regionális terjeszkedésről ugyanis vajmi kevés szó esett a közgyűlésen.

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet