BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pál Árpád távozik a BÉT-től

2008. március 17. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több mint másfél év után, március 31-ével távozik a Budapesti Értéktőzsde vezérigazgatói posztjáról Pál Árpád - jelentette be a társaság. A leköszönő szakember 2006 októberétől tölti be a posztot (akkor Horváth Zsoltot váltotta, aki a KBC Securities Magyarország irányítását vette át). Pál Árpád a jövőben is a tőkepiaci szektorban fog dolgozni, új megbízatásáról azonban egyelőre nem kívánt nyilatkozni. A BÉT vezetése, akárcsak 2006-ban, most is Mohai Györgyöt, a BÉT általános vezérigazgató-helyettesét bízta meg a munkakörrel átmenetileg, megbízott vezérigazgatóként. Az új vezérigazgató személyéről a március 31-i tisztújító közgyűlés után az új igazgatóság dönt majd.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet