Több mint másfél év után, március 31-ével távozik a Budapesti Értéktőzsde vezérigazgatói posztjáról Pál Árpád - jelentette be a társaság. A leköszönő szakember 2006 októberétől tölti be a posztot (akkor Horváth Zsoltot váltotta, aki a KBC Securities Magyarország irányítását vette át). Pál Árpád a jövőben is a tőkepiaci szektorban fog dolgozni, új megbízatásáról azonban egyelőre nem kívánt nyilatkozni. A BÉT vezetése, akárcsak 2006-ban, most is Mohai Györgyöt, a BÉT általános vezérigazgató-helyettesét bízta meg a munkakörrel átmenetileg, megbízott vezérigazgatóként. Az új vezérigazgató személyéről a március 31-i tisztújító közgyűlés után az új igazgatóság dönt majd.
