Ezúttal budapesti állomással rendez tőzsdei nyílt napot a Budapesti Értéktőzsde. A Budapesti Műszaki Egyetemen március 12-én az érdeklődők expószerű kiállításon találkozhatnak tőkepiaci szakemberekkel, bankok és brókercégek képviselőivel, akik a hagyományos és internetes tőzsdézésről, a kereskedés fortélyairól, a különféle befektetési lehetőségekről és elemzési technikákról beszélnek majd. A budapestit követően április 7-8-án a győri Széchenyi István Egyetemen, majd április 28-29-én a veszprémi Pannon Egyetemen szerveznek tőzsdei nyílt napot.
