Továbbra is jó üzlet az ingatlan, legalábbis a BIF (Budapesti Ingatlan Hasznosítási és Fejlesztési Nyrt.) tavaly több mint 2 milliárd forinttal magasabb bevételt és 500 millió forinttal több adózott profitot ért el a gyorsjelentése szerint, mint egy évvel korábban. Igaz, az árbevétel jelentős részben egy átadott lakóingatlan-projektnek köszönhetően nőtt, de a bérleti díjakból is több folyt be. Az így elért 7,1 milliárd forintból üzemi szinten több mint 4 milliárd maradt - a költségek éppen a már említett lakóingatlanok miatt ugrottak meg -, amit a magasabb kamatkiadás és az elszámolt árfolyamveszteség tovább mérsékelt. Az adó befizetése után végül 2,8 milliárd forint nyeresége marad a társaságnak.
