Egyelőre nincs hivatalosan elfogadott, a menedzsment és a dolgozók ösztönzését szolgáló részvényopciós program, az igazgatóság a múlt heti közgyűlésen csupán a lehetőséget kapta meg, hogy minderre fedezetet teremtsen sajátrészvény-vásárlásokkal - tudta meg a Napi Gazdaság Nemes Attilától, az igazgatóság elnökétől. A december 31-éig szóló részvényesi felhatalmazás értelmében a jegyzett tőkén felüli vagyon terhére a mindenkori jegyzett tőke legfeljebb 10 százalékáig vehetnek saját papírokat. A 100 forintos névértékű törzsrészvények minimális vételi árfolyama 1 forint, a maximális pedig a névérték 400 százaléka lehet.
