A Budapesti Értéktőzsde tegnapi, év végi záró fogadásán kiosztották a legjobb tőkepiaci szereplőknek járó tőzsdei díjakat. Az Akadémia Klub dísztermében megrendezett eseményen Szalay-Berzeviczy Attila, a BÉT elnöke és Pál Árpád, a BÉT vezérigazgatója összegezte a tőkepiac idei esztendejét. A tőzsdei legek tíz kategóriájában – független tőkepiaci szakemberek döntése alapján – az alábbi eredmények születtek:
