A Magyar Telekom igazgatóságának javaslata alapján – ha azt a december 21-ei közgyűlés elfogadja – az osztalékfizetés fordulónapja január 5. lesz, a kifizetés pedig január 12-én esedékes. Akinek tehát még nincs részvénye, de szeretne osztalékot, annak a tőzsdei elszámolás miatt legkésőbb január 2-án kell részvényt vásárolnia, amit január 6-án már el is adhat.
