BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Januárban MTelekom-osztalék

2006. december 7. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom igazgatóságának javaslata alapján – ha azt a december 21-ei közgyűlés elfogadja – az osztalékfizetés fordulónapja január 5. lesz, a kifizetés pedig január 12-én esedékes. Akinek tehát még nincs részvénye, de szeretne osztalékot, annak a tőzsdei elszámolás miatt legkésőbb január 2-án kell részvényt vásárolnia, amit január 6-án már el is adhat.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet