BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra tárgyalnak az INA-ról

2003. április 28. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egyhavi halasztást követően újrakezdték a tárgyalásokat az INA blokkoló részesedésének eladásáról a három érintett társasággal – értesült a Bloomberg. Tegnap az OMV-val ültek le a horvát illetékesek, ma a Mol van soron, holnap pedig a Rosznyefty részletezheti ajánlatát. További tárgyalásokat terveznek még május 12–17-re. A tárgyalási sorrend – a horvát sajtóban megjelent információk alapján úgy tűnik – az esélyeket is tükrözi, a legjobbnak az OMV 380 millió dolláros ajánlatát mondják nem hivatalos források. Korábbi információk az OMV által ajánlott árat tartották a legalacsonyabbnak, később, már pontozásos értékeléssel a mostanival megegyező feltételezett sorrendet hozták ki.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet