BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Fotex

2003. április 28. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Habár kisrészvényesek egyáltalán nem képviseltették magukat a Fotex éves rendes közgyűlésén, a fő tulajdonosok 50,37 százalékos részvénypakettjének köszönhetően a gyűlés első nekifutásra határozatképesnek bizonyult. A plénum ennek megfelelően különösebb izgalmak nélkül, zökkenőmentesen zajlott, valamennyi napirendi pontot egyhangúlag támogatták a részvényesek. Az előterjesztéseknek megfelelően így a Fotex mérlegfőösszegét 38,65 milliárd forintban elfogadták, és az igazgatóság javaslatának megfelelően a 637 millió forint profit után osztalékot nem fizetnek.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet