Habár kisrészvényesek egyáltalán nem képviseltették magukat a Fotex éves rendes közgyűlésén, a fő tulajdonosok 50,37 százalékos részvénypakettjének köszönhetően a gyűlés első nekifutásra határozatképesnek bizonyult. A plénum ennek megfelelően különösebb izgalmak nélkül, zökkenőmentesen zajlott, valamennyi napirendi pontot egyhangúlag támogatták a részvényesek. Az előterjesztéseknek megfelelően így a Fotex mérlegfőösszegét 38,65 milliárd forintban elfogadták, és az igazgatóság javaslatának megfelelően a 637 millió forint profit után osztalékot nem fizetnek.
