Megtartotta éves rendes közgyűlését a Keler Rt., amelyen a tulajdonosok - az MNB (50 százalék) és a két tőzsde (25-25 százalék) - 300 millió forint osztalék kifizetéséről döntöttek. Az elszámolóház tavaly fizetett először osztalékot, 236 millió forintot. Az elmúlt évben a részvénytársaság - az értékpapírpiac szerény élénkülése és a bővülő szolgáltatási kör hatásaként - a tervezettnél 98 millió forinttal több bevételt ért el és 256 millió forinttal kevesebb kiadással dolgozott, így az előzetes becsléseknél jóval magasabb, 1183 millió forint volt az adózott eredménye. (Az előző évi adat 943 millió forint volt.) Az üzemi eredmény egyébként 210 millió forint - eredetileg ezen a soron veszteséget terveztek -, a többi adózatlan nyereség, ennek mintegy hatszorosa az állampapír-állomány hozamából adódott.
A közgyűlés napirendjén szerepelt még a szakosított hitelintézetté történő átalakulás is, ám az erről szóló döntést elhalasztották. Az adminisztratív teendők miatt az igazgatóság az átalakulásra eredetileg tervezett június 30-i időpont helyett 2003. december 31-ét javasolta. Ezt a tulajdonosok jóváhagyták, így szeptemberben rendkívüli közgyűlés dönt a témáról. A közgyűlés újabb három évre megerősítette pozíciójukban a Keler tisztségviselőit.
