A szombathelyi Styl Ruhagyár Rt. április 24-ére hívta össze rendkívüli közgyűlését. Amint a meghívóból kiderül, a testület elé 457,5 millió forint üzemi és 472 milliós mérleg szerinti veszteségről szóló határozatot terjesztenek. A gyorsjelentésben még ennél valamivel mérsékeltebb összeg, 433 millió forint mínusz szerepelt. A 2001-es évben a cég még nyereséges volt, igaz, az már akkor is egy egyszeri tételnek, a Duna Divat Kft. üzletrésze eladásának volt köszönhető. A közgyűlés napirendjén szerepel többek között a cég részvényeinek dematerializálása is. Az igen illikvid részvény árfolyama nemrég történelmi mélypontjára, 190 forintra esett (nyár végén még megközelítette a 600 forintot, másfél évvel ezelőtt pedig 1000 forint felett volt). A tőzsdei kivezetés ellen lényegében az az egy érv szól, hogy a fő tulajdonosok egyelőre nem vállalják az ehhez szükséges nyilvános ajánlattétel költségeit.
