További alkalmazottak elbocsátásáról határozott tegnap a Deutsche Telekom, a távközlési óriás a korábbi 21,2 ezer fős leépítési tervet további 8,3 ezer fővel toldotta meg - jelentette tegnap a Dow Jones. A hatékonyságnövelést célzó lépés elsősorban a társaság vezetékes üzletágát (T-Com) érinti.
(NAPI)
