BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fordulat a Fotex frankfurti sztorijában

2002. június 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Alig 24 nappal elnökké történt kinevezése után Várszegi Gábor lemondott az Eintracht Frankfurtban betöltött tisztéről, s visszaadta a Fotex által birtokolt részvényeket - írta a Népszabadság a dpa hírügynökség információi alapján. A német hírügynökség szerint a visszalépés oka az, hogy a Fotex nem kapta meg azt az 5 millió eurós kezességvállalást, amely a részesedésszerzés és a tőkeemelés előfeltételeként szerepelt előszerződésben.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet