Alig 24 nappal elnökké történt kinevezése után Várszegi Gábor lemondott az Eintracht Frankfurtban betöltött tisztéről, s visszaadta a Fotex által birtokolt részvényeket - írta a Népszabadság a dpa hírügynökség információi alapján. A német hírügynökség szerint a visszalépés oka az, hogy a Fotex nem kapta meg azt az 5 millió eurós kezességvállalást, amely a részesedésszerzés és a tőkeemelés előfeltételeként szerepelt előszerződésben.
