A Konzum Kereskedelmi és Ipari Rt. a szeptember 28-ára összehívott rendkívüli közgyűlésen fogadtatja el részvényeseivel a tavalyi konszolidált mérleg- és eredménykimutatást. A cégcsoport együttes árbevétele közel 200 millió forinttal, 2,96 milliárd forintra nőtt, a korábbi több mint 300 millió forintos mérleg szerinti veszteséget sikerült 176 millió forintra csökkenteni.
(NAPI)
