BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bosnyákok tanulmányozzák a magyar tőkepiacot

2001. június 29. péntek, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar-Amerikai Partnerség Program keretében bosnyák tőzsdei szakemberek látogattak Budapestre tájékozódni arról, hogy milyen lépések szükségesek egy működő tőkepiac kiépítéséhez. A program célja, hogy a balkáni ország legalább részben elkerülje az olyan hibákat, amilyeneket Magyarország vagy Lengyelország elkövetett. Az Egyesült Államok Nemzetközi Fejlesztési Hivatala (USAID) a magyar kormányzattal együttműködve tavaly májusában indította el azt a programot, amelynek célja, hogy a Magyarországon az elmúlt évtizedben a társadalmi, gazdasági átmenet során felhalmozódott tapasztalatokat átadja az átmenetet jelenleg megélő országok szakembereinek.
(NAPI)

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet