BUX 138983.52 0,99 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol nagyrészt visszavette részvényeit

2001. május 25. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol Rt. tegnapi közleménye szerint 47 977 darab saját részvényt vásárolt vissza az Olajterv Rt. dolgozóinak néhány nappal korábban juttatott Mol-részvényekből. A társaság néhány nappal korábban jelentette be, hogy 52 724 darab saját részvényt adott el az Olajterv Rt.-nek, amelynek munkavállalói részben Mol-részvényben kapják meg járandóságukat. A részvények eladási, illetve visszavásárlási árfolyama egyaránt 4385 forint volt. A visszavásárlás vélhetően ahhoz kapcsolódik, hogy a társaságnál korábban is biztosították, hogy a dogozók a nekik juttatott részvényeket, amennyiben kívánták, eladhatták a Molnak.
(NAPI)

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet