BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol már nem veszi részvényeit

2001. március 5. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Lezárult a Mol Rt. február 27-én bejelentett sajátrészvény-vásárlási akciója. A társaság közleménye szerint a menedzseri és munkavállalói részvényalapú ösztönzési program jövőbeni fedezetéül vásárolt 400 ezer részvényt március 1-én megvették.
A Mol korábbi bejelentése szerint február 26-án adta a megbízást a részvények megvásárlására. Akkor egy nap alatt több mint 7 százalékkal emelkedett az olajipari részvény árfolyama. A közlemény értelmében az igazgatóság a vásárlás feltételéül a megfelelően alacsony árat szabta meg, ami úgy tűnik, nagyjából az 5 ezer forintos szintig tarthatott, hiszen mindössze eddig emelkedett az elmúlt időszakban a részvény árfolyama.
(NAPI)

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet