BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Olcsóbb lett az olaj

Csökkent a kőolaj ára a szabadpiacon, miután a tegnapi napközi viszonylag nagyobb áremelkedést már zárás előtt profitkivétel követte. Kedden zárás után az amerikai stratégiai tartalékra felügyelő hatóság meredeken csökkenő üzemanyag-tartalékokról, ugyancsak csökkenő benzintermelésről és a kőolajtartalék csekély növekedéséről adott ki jelentést a múlt hétről.

2001. augusztus 30. csütörtök, 08:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közép-európai idő szerint csütörtök reggel hordónként 26,97 dollár volt - a szerda reggeli 27,29 dollár helyett - a nyugati féltekén irányadó West Texas Intermediate könnyűolajfajta októberi szállításra a New York-i árutőzsde (NYMEX) folytatódó szingapúri elektronikus jegyzésében, 8 centtel olcsóbb a szerdai New York-i zárónál.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet