BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rendőrségi akció kezdődött Budapest belvárosában

Rendőrségi akció kezdődött a Belvárosban vasárnap délelőtt, több utcát is lezártak, az ott lakókat nem engedik be, a helyszín felett rendőrségi helikopter köröz.

2013. június 23. vasárnap, 10:51

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Országos Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére csak annyit közölt, hogy \"nyomozási cselekmény van folyamatban\". Az MTI helyszínen tartózkodó munkatársai szerint az V. kerületi Aranykéz utcát és több környező utcarészt zártak le fémkordonokkal, az ott lakók sem ki, sem be nem mehetnek. A helyszínt sok rendőr biztosítja, az egyik gépkocsiban a Terrorelhárítási Központ egyik munkatársa ült. A megkérdezett rendőrök közül volt, aki elfogásról, és volt, aki \"bizonyítási eljárásról\" beszélt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet