Esős, borongós napra virradt április 24-én az első LG–On Line Telecom Squash Kupa magyarországi telekommunikációs és internetszolgáltató cégek játékosaiból álló mezőnye. A kezdeti álmosság után, már a megnyitót követően – amit Papp Attila, a versenynek otthont adó és egyben az eseményt támogató On Line Squash Klub vezetője és Kóka János, az Informatikai Vállalkozások Szövetségének elnöke, a verseny fővédnöke tartott – felpörögtek a játékosok, ugyanis csapatversenyről volt szó, s a sorsolást lebonyolító Gosztonyi István, a klub vezető edzője igencsak „belehúzott”. A három mobilszolgáltató cég, a Pannon GSM Rt., a Westel Mobil Rt. (immár T-Mobile Magyarország Rt.) és a Vodafone Magyarország Rt. egy ágra került, kiegészülve az Invitel Távközlési Rt. csapatával. A másik csoportba a Matáv Rt., az Elender Informatikai Rt., az Axelero Informatikai Rt., valamint a verseny megrendezéséhez anyagilag is hozzájáruló főszponzor LG Electronics Kft. és a Cobra Kft. vegyes csapata jutott.
A Pannon GSM és a T-Mobile sportolói látásból már ismerték egymást, ugyanis legtöbbjük ide, a Magyarország első squashpályájának otthont adó On Line-ba járnak edzeni. A tréningeknek meg is volt az eredménye, hiszen águkon mindkét csapat – a papírformának megfelelően – zökkenőmentesen hozta mérkőzéseit. A másik csoportban az Elender és a LG–Cobra legénysége bizonyult a legerősebbnek. A selejtezők után bemutató mérkőzések is színesítették a programot – kiemelkedő volt Fülöp Sándornak, az On Line játékosának és Krajcsák Márknak, a 2003–2004. évi szezon országos bajnokának mérkőzése. (Játszott még Gubi Ramon is, aki 11 éves kora ellenére egyetlen magyarként szerepel a 13 évesek világranglistáján.)
A látványos mérkőzéseket is hozó selejtezőkön az első csoport tűnt erősebbnek, ami végül igazolódott is, hiszen a döntőbe hatalmas küzdelem után a két nagyobb mobilszolgáltató, a T-Mobile és a Pannon GSM csapata került. A két társaság rendkívül sportszerű vetélkedését végül – csakúgy, mint a délelőtti összecsapáson – a T-Mobile legénysége nyerte meg. A dobogó harmadik fokára az Elender állhatott fel. A díjakat az első helyezett csapatnak a Fitt Info és a Head ütők forgalmazója, a Basic Line Kft., míg a legeredményesebb játékosnak, Seres Tamásnak (T-Mobile) az LG ajánlotta fel. A rendezvény sikerességét jelzi, hogy a játékosok közül többen is jelezték: szívesen vennék a verseny mielőbbi folytatását, így az ősszel várhatóan ismét összecsapnak egymással a fallabdapályán is az info- és telekommunikációs cégek.
