BUX 139172.59 1,12 %
OTP 44670 1,57 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Díjaznák a legjobb hr-szakembereket

2008. február 7. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hr-szakma még mindig saját létjogosultsága elismertetéséért küzd, és szükség van szakértői önbizalmának erősítésére is. E gondolat jegyében rendezik meg hagyományteremtő céllal február 22-én az Iparművészeti Múzeumban az első hr-bált, ahol a szakma képviselői kötetlenül megoszthatják egymással sikereiket és problémáikat is. Ez erősíti a szakmai összetartást és a mindennapi munkát segítő informális kapcsolatok kialakítását is - mondja Vizi András, a rendezvényt kezdeményező IVM-Bridge Tanácsadó Kft. munkatársa. A sikerek és elért eredmények, tapasztalatok megosztását segíti az a vándordíj is, amit szintén a bálon adnak át.
Az IVM pályázatában 2007 legjobb hr-csapatát keresi: szeretnék megtalálni azt az emberierőforrásmenedzsment-csapatot, amelyik a 2007-es évben a legtöbbet érte el a hr-funkció stratégiai szerepe és a vállalati célokhoz való hozzájárulás - azaz a humán hozzáadott érték - növelése érdekében. A díjjal szeretnénk elismerni azokat, akik ezt felismerték és tudatosan ki is használják az ebben rejlő lehetőségeket - mondta Vizi. A beküldött pályázati anyagok közzétételével szeretnék a legjobb gyakorlatokat megosztani a hr-szervezetek közötti együttműködés növelése érdekében. A pályázóknak egyrészt be kell mutatniuk szervezetüket: a vállalat tevékenységi körét, termék- és szolgáltatásportfólióját, létszám-, árbevétel- és üzletieredmény-adatait, valamint azt is, hogy mekkora a hr-csapat és hogy melyek az általa irányított tevékenységek.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet