A Belügyminisztérium (BM) Mérleg utca 1. alatti épületének felújításában a második ütemhez érkeztek el, amit 3,6 milliárd forintért a Középületépítő (Közév) Rt. végezhet el. A cég a felújítási munkák első ütemét mintegy 260 millió forintért vállalta. A BM kilenc szintes, több mint kilencezer négyzetméter nettó szintterületű, műemlék jellegű központi épületének átalakítása, teljes külső-belső rekonstrukciója a napokban kezdődik. A Középület-építővel április 29-én írták alá a megbízási szerződést. Az épületet Alpár Ignác tervei alapján a XX. század elején építették. A felújítást hat évre tervezte a BM.
