BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Strabag és a Czimre Kft. épít utakat Nyíregyházán

2002. április 24. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nyíregyháza önkormányzata összekötő utat épít két városrész, Rozsrétszőlő és Mandabokor között. A kivitelezésre szóló közbeszerzési eljárást mintegy 70 millió forintos ajánlatával a nagykállói székhelyű Czimre és Társa Kft. nyerte meg - tájékoztatta lapunkat Pató István, a nyíregyházi polgármesteri hivatal városfejlesztési iroda vezetőhelyettese. Az útépítés költségeihez az Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság 30 millió forinttal járul hozzá. Az önkormányzat három, 50 méteres sárrázó utat is létesít a város belterületén. Az erre szóló pályázatot a Strabag Építő Kft. nyerte meg 7,7 millió forintos ajánlatával.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet