A szocialista frakció köszöni a szolidaritást, nem fél, de félti a demokráciát és a parlamentarizmus normális működését - nyilatkozta Lendvai Ildikó, az MSZP frakcióvezetője a Magyarok Nyilai nevű szervezet, valamint a kuruc.info internetes portál szocialista képviselőknek szóló fenyegetéseire válaszolva.
