Aki bedől az állami gondoskodásnak, a szocialista demagógiának, a van ingyen ebéd című hazugságnak, az menjen el és szavazzon igennel, aki nem ebben gondolkodik, az szavazzon nemmel - mondta az InfoRádióban Horn Gábor, a Szabad Demokraták Szövetségének kampányfőnöke.
