A Magyar Gárda lesz a 21. század csendőrsége - jelentette ki a Jobbik alelnöke, Szegedi Csanád Keszthelyen a Jobbik Magyarországért Mozgalom és a Magyar Gárda közös irodájának szombati avatóján.

A Magyar Gárda lesz a 21. század csendőrsége - jelentette ki a Jobbik alelnöke, Szegedi Csanád Keszthelyen a Jobbik Magyarországért Mozgalom és a Magyar Gárda közös irodájának szombati avatóján.