Komoly sikerrel debütált vasárnap a Terminátor-filmek alapján készült tv-sorozat a tengerentúlon. Az amerikai Fox csatornán vetített The Sarah Connor Chronicles első évadja 13 részes lesz, és a második film után veszi fel az események fonalát. E szerint a 15 éves fiú a jövőben az emberek szabadságharcát vezeti majd a gépek ellen, és anyja folyamatosan bujkálni és menekülni kénytelen a gépbérgyilkosok elől, miközben az FBI is a nyomukban van. Az első rész nézettsége vasárnap este máris rekordot döntött: az elmúlt három év legnézettebb sorozatpremierje az Egyesült Államokban a Terminátoré.
