BUX 138602.48 0,71 %
OTP 44500 1,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Terminátor visszatért

2008. január 16. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Komoly sikerrel debütált vasárnap a Terminátor-filmek alapján készült tv-sorozat a tengerentúlon. Az amerikai Fox csatornán vetített The Sarah Connor Chronicles első évadja 13 részes lesz, és a második film után veszi fel az események fonalát. E szerint a 15 éves fiú a jövőben az emberek szabadságharcát vezeti majd a gépek ellen, és anyja folyamatosan bujkálni és menekülni kénytelen a gépbérgyilkosok elől, miközben az FBI is a nyomukban van. Az első rész nézettsége vasárnap este máris rekordot döntött: az elmúlt három év legnézettebb sorozatpremierje az Egyesült Államokban a Terminátoré.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet